Mediolan | Milan 2013

21:56:00


Właśnie wróciłam z Mediolanu! 

Projektujecie, tworzycie... ale pewnie zastanawiacie się, jaka jest przyszłość Waszych projektów i czy taka mała osoba ma możliwość zadziałać, tam, w wielkim świecie? Owszem, może. Nie śniło mi się nawet, aby trafić do miejsca, gdzie design wlewa się oknami, drzwiami i wylewa się na zewnątrz. Mediolan, czułam się tam jak dziecko w fabryce czekolady :) Wszystko co dotychczas widziałam, nie umywało się do projektów wielkich projektantów/firm. I tutaj stwierdzam, iż trzeba się rzucać na głęboką wodę i mierzyć jak najwyżej się da. Poznawać ludzi, zapoznawać się z firmą, która Nas interesuje, a może akurat się uda. Także daję Wam dziś kopa na szczęście i do dzieła! Mediolan, to światowa stolica designu. Jeżeli jesteś/będziesz/byłeś designerem musisz tam być!
Ja miałam taką okazję i gorąco polecam!Poniżej kilka zdjęć z Muzeum Wzornictwa w Triennale w Mediolanie. 

http://www.triennaledesignmuseum.it/*
Just got back from Milan!
Probably You wondering, what is the future of your project and what is opportunity to work in the big world? Yes, you can. Not even dreamed to get to a place where design is poured into windows, doors and poured out. Milan, I felt there as a child in a chocolate factory :) I've seen so projects of great designers / companies. I'm saying here that you have to throw the deep and measured as high as possible. Meet people, get acquainted with the company that you are interested in, and you may just succeed. I also give you a kick in luck today!

Milan, the world capital of design. If you are / will be / was a designer must be there!
 I've had such an opportunity and I highly recommend it!

Below are some photos of the Triennale Design Museum in Milan. 
  Jak widać dość tłoczno :)


Wystawa Chińskich projektantów


You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty