Festiwal Wnętrz Kraków 2016

11:47:00

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie!
Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wystawców. W dolnej części budynku znajdowały się większe gabaryty. Można było zobaczyć kuchnie, grzejniki, drzwi wewnętrzne czy oświetlenie, modne dodatki zielone oraz drewniane. 
Natomiast na antresoli mieściła się strefa dodatków. Można było zobaczyć między innymi dekoracje z betonu, grafiki, poduszki, tkaniny, stoliki i inne dodatki z drewna oraz odbywały się wykłady. 
Life fetish design mieściło się na antresoli w towarzystwie Wilk concept - marki produkującej dekoracje z betonu. Wystawiliśmy grafiki, aby zainspirować odbiorców. Można było zrobić zdjęcie, poczęstować się naklejką oraz wziąć kontakt do LFD w postaci wizytówki. 
  
 Z moją nieocenioną asystentką Agnieszką :)

Osobiście jestem bardzo zadowolona z Festiwalu Wnętrz w Krakowie. Poznałam wielu wspaniałych ludzi oraz dowiedziałam się tego i owego :) Naprawdę warto zaglądać na targi/ festiwale i inne takie. 
Pozdrawiam,
Agata S. 

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty