ALMOST MINIMAL

13:01:00

Duży ukłon w stronę projektanta, bo takie wizualizacje to jest coś. Na pierwszy rzut oka nie jesteśmy w stanie stwierdzić, że to render tak wspaniale odzwierciedla rzeczywiste przedmioty, a w tym wypadku całą przestrzeń, a jest to prawda.


Rosyjska firma architektoniczna INT2 stworzyła otoczenie niemal minimalistyczne. Niemal, ponieważ odczuwa się tu pustki, albo wrażenia czystej bieli. Każdy detal jest tu mocno przemyślany. Skandynawskie fotele i stoliki znajdują się na białej drewnianej podłodze, podczas gdy cała przestrzeń jest zdominowana właśnie bielą. Niebieskie akcenty na ścianach i naturalne drewno nadają otoczeniu tego cudownego klimatu prostoty. 

Bardziej odważna okazuje się być sypialnia i łazienka. Z dodatkiem kolorów, odcieni błękitu i czerwieni, oraz motywami tworzy niezapomnianą oazę spokoju. 

Więcej na stronie firmy INT2: http://int2architecture.ru/interiorDI.html

***
Russian architecture firm INT2 decked out this apartment in a clean but not exactly minimalist aesthetic. Scandinavian armchairs and tables play off the neat feel of the sparkling bleached wood floors, dusty blue accent walls and whitewashed roof beams, while splashes of candy orange and red turn up in carpets, lamps and even the twee fox prints hanging in the living area and bedroom.

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty