Sowy malowane szczęściem, czyli obrazki dla najmłodszych.

11:59:00

Ta kolekcja powstała z myślą o najmłodszych. Wiele radości sprawia mi malowanie dla dzieci. Czasami lubię kiedy nie wszystko jest takie "idealnie pod linijkę" i dają upust dziecięcej radości. Gdzieś w środku, przynajmniej ja tak uważam, drzemie w nas dziecko, tylko niektórzy o tym zapominają. Ja nie, stąd kolekcja "Sówek". Sowy są rozkoszne, można je przebierać, dodawać im stylu przez gadżety, dlatego możliwości się nie kończą

Na pytanie jak urządzić pokój dla dziecka nie ma jednej odpowiedzi. Każde dziecko jest inne i najlepiej, żeby pokój dorastał razem z nim. Nie pozwólmy, aby zabawki walały się po pokoju i nie gromadźmy ich ponad stan. Jeżeli w pokoju dziecka znajdzie się za dużo rzeczy, będzie traciło ono zainteresowanie po chwili każdą z nich. Lepiej traktować każdą rzecz wyjątkowo, wyciągać z opakowania i "delektować się" wspólną zabawą. 

Jeżeli już uprzątnęliśmy pokój dziecka i zrobiliśmy selekcje zabawek z których dziecko wyrasta, możemy wprowadzić zmiany. Jest kilka podstawowych zasad, ale każdy z nas jest inny. Chłopiec bardzo lubi samochody, więc motywem przewodnim może być auto, ale nie przesadzajmy z kolorami. Niektóre rzeczy mogą nawiązywać do ulubionego przedmiotu, ale nie musi być oczywisty. 

Selekcja zrobiona, wiemy co nasze dziecko lubi, można zacząć działać. Nie trzeba robić remontu całego pomieszczenia, ale najważniejszą rzeczą jest baza. Czyli neutralne kolory na ścianach, drewniana podłoga, całą kolorystykę możemy nadać dodatkami. Jeżeli chcecie pomalować ściany na jakiś kolor, dominujący, niech to będzie jedna ściana a nie wszystkie. Boicie się wstawiać białe meble do dziecięcego pokoju? Nie ma problemu, drewniane biurko będzie idealne dla młodszego jak i starszego dziecka. 

Wszelkiego rodzaju ozdoby w danym stylu czy klimacie też będą na miejscu. Bardzo łatwo zmienić ich położenie czy wygląd, więc pokój będzie funkcjonalny. Jedną z wielu ciekawych dodatków są chorągiewki na sznurku. Można je zrobić własnoręcznie lub zamówić w internecie. Poduchy, pompony, piłeczki, cotton ballsy

Obrazki, plakaty czy postery z postaciami z bajek to jedna z najlepszych opcji. Można też przygotować ramkę ze zdjęciami, najlepiej wspólnymi. 

Moją propozycją do dziecięcego pokoju są sowy. Każda z nich ma inny klimat i będzie pasowała do kogoś innego. Namalowane przy pomocy farb akrylowych, które nie oddają swojego zapachu i są bezpieczne dla dziecka. Obrazki w formacie A3 w cenie 249 złotych. Nadadzą uroku, obiecuję :) 
Sowa w słuchawkach, dla fana muzyki i tańców

Sowa świąteczna, dla urodzonych w grudniu

Sowa mądra głowa, dla pilnych uczniów

Sowa zyg zag, dla odważnych i nowoczesnych maluchów 

Sowa grubaśna, dla małych łasuchów 

Sowa aztecka, dla przyszłych surferów 

C.D.N.


You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty