Mini Kontener | Mini container

22:16:00

Hej :)

Sesja trwa. Zadaniem dla grupy w tym semestrze, na przedmiot zwany modelowaniem, było pomniejszenie w skali 1:20 (uwaga) - kontener. Miał on wyglądać jak w rzeczywistości, czyli napisy, zadrapania itp. Także poszwędałam się po Gaju i znalazłam kontener na makulaturę. Zmierzyłam go, zwymiarowałam, zrobiłam dokumentację techniczną i zabrałam się za dalszą pracę. Frezarka CNC, jaką posiadamy na akademii, wycięła mi poszczególne elementy. Całość wyszlifowałam, skleiłam, zaszpachlowałam i pomalowałam. Efekt widzicie poniżej. 
Była piąteczka :D

*

Hi:)

Exams in progress. In this semester, to the object called the modelling, reducing in the 1:20 scale was a task for the group (attention) - container. He was supposed to look like in fact, that is inscriptions, scratches and the like Also I walk oneself all over the Grove and I found the container to the waste paper. I measured him, I did the technical documentation and I got down to the follow-up work. The CNC milling machine we have which at the academy, cut particular elements out for me. I cut the whole, I glued together, I plastered over and I painted. You can see the effect below.
There was an A :) 


Frezarka CNC


You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty