GOOGY DESIGN

16:42:00

Googy jest projektem w odpowiedzi na wyzwanie związane z tradycyjnym koniem na biegunach. Jest zaprojektowany, aby zapewnić zabawę, bezpieczeństwo i komfort dziecka: jest miękki i atrakcyjny, dobra amortyzacja, trudne do przewrócenia, wytrzymały. Wszystkie jego powierzchnie są zaokrąglone.Na targach w Mediolanie miałam okazję dotknąć materiału, który był zadziwiająco miękki i zdawał się być niebrudzący. Gdy przechodziłam od jednego boksu z wystawą Googy do drugiego, towarzyszyła mi obok rodzina z małą dziewczynką, której ciężko było rozstać się tą nowoczesną wersją konia na biegunach. Uważam, że taki produkt zdecydowanie nada się do każdego wnętrza, w szczególności, że występuje w kilku wersjach kolorystycznych oraz tkanin.
Googy is a designer’s reply to the challenge of conventional rocking horses. It is designed to provide fun, safety and comfort: it is soft and appealing, very well cushioned, extremely difficult to overturn, sturdy, and all of its surfaces are well rounded. 

At the design week in Milan I had the opportunity to touch the material that was surprisingly soft and seemed to be non-staining. When I passed from one exhibition Googy to another, accompanied me next to a family with a little girl, that it was hard to break apart with this modern version of a rocking horse. I believe that this product will suit to any interior, in particular, that comes in several colors and fabrics.

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty