JOHN'S STUDIO

18:52:00

Prezentuję drugie wnętrze z serii  Design Becomes True - By Day By Night 

Jest to wnętrzewyprodukowane przez firmę Santarossa, studia fotograficznego John'a. Warto przy okazji tej przestrzeni skupić się w szczególności na formie mebli, w których zdecydowanym plusem jest dbałość o szczegóły.  Natomiast oświetlenie jeszcze dodatkowo dopełnia charakter tej aranżacji. Jest to wielofunkcyjny system mebli, który oferuje szeroką gamę elementów w różnych kolorach i wykończeniach. Ponadto jest to wszechstronne rozwiązanie, ponieważ zawiera miejsce do wypoczynku i do pracy. Sypialnia jest zachowana w surowych barwach, raczej o charakterze minimalistycznym. Od razu można zauważyć w tej prostocie, ale i wyrafinowaniu, że jest to męskie wnętrze. 


***
A focus on form, attention to detail and aspects of light and colour are the distinguishing charateristics of arrangements. A multifunctional system that features a wide range of elements in a variety of colours and finishes. A versatile solution, it is perfect for both relaxing and working, and offers new shapes for organizing storage. The slender curve of the Prince headboard, which is continued in the tapered a note of lightness to the bedroom and emphasizes the austere shape of the Laser storage units. The bedroom is kept in harsh tones, but rather a minimalist. Immediately you notice the simplicity and sophistication but it is a male interior.

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty