HOTEL AMERICANO, NY

20:33:00

Hotel Americano na pewno będzie miał swoich sprzymierzeńców, ale i wrogów. Niektórzy cenią sobie taki design, inni stwierdzą, że jest to coś okropnego. Opinię pozostawiam dla Was, moi drodzy obserwatorzy :) 
Ale jak dla mnie jest ładnie, nowocześnie, ale zimno aż do przesady heh. Nie wiem, czy długo bym wytrzymała w otoczeniu takich surowych pomieszczeń.

Nie jest to też może najnowszy typ bloku i jakaś rewolucja, ale warto zwrócić uwagę na tą przestrzeń. Hotel Americano, został zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzanego architekta z Meksyku - Enrique Norten. Hotel to pierwsza nieruchomość Grupo'a Habita w USA i jest częścią rozwijającej się kolekcji, która obejmuje dwanaście hoteli, które są słynne w całym Meksyku. 

Hotel został otwarty we wrześniu w 2011 roku i jest to 10-piętrowy budynek o konstrukcji  zamkniętej w szklanej elewacji na powierzchni której znajduje się metalowa siatka. Wzdłuż zewnętrznej, oszklonej windy zaprasza gości do restauracji na poziomie ulicy oraz na taras, który znajduje się na dachu.

Visit***
Hotel Americano certainly will have their allies, but also enemies. Some appreciate the design, while others find that it is a terrible thing. The opinion I leave to you, my dear watchers :)
But as for me it is nice and modern, but the cold to a fault. I do not know whether I'd long durable in harsh environments such spaces.

Not the new kind on the block, but still one of our reigning favorites, Hôtel Americano, designed by award-winning Mexican architect Enrique Norten. Hôtel Americano is Grupo Habita’s first property in the US and part of an expanding collection that includes twelve celebrated hotels throughout Mexico.

The hotel opened up shop in September of 2011. The 10-story building, is a glass structure encased in a metal mesh façade that spotlights the industrial feel of the surrounding neighborhood. Along the exterior, a glass-enclosed elevator shuttles guests between the street-level restaurant and rooftop terrace.

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty