BIURO PAPAYA FILMS

10:23:00

Jest to projekt studia architektonicznego Eweliny Moszczyńskiej oraz Marty Puchalskiej, ukończyły one Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Projektantki tworzyły w renomowanych pracowniach architektonicznych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
 Projekty łączą w sobie funkcjonalność, kreatywność, nowoczesność i genialne poczucie estetyki.

Prezentowane przeze mnie biuro to projekt "Papaya". Jest to biurowiec na Podwiślu, w którym po usunięciu większości ścian działowych, głównym wyeksponowanym elementem stała się klatka schodowa. Okrągła, która stała się centrum obiektu, całość została zatem oparta na okręgu. 

Wnęki z siedzeniami, półki na książki, drewniane przejścia, tworzą spójną całość, która kręci się wokół koła. Wnętrze jest monochromatyczne, ściany są w kolorze białym oraz odcieniach szarości. Widoczne są elementy betonowe, instalacje oświetlające wnętrze, naturalne drewno, szara żywica na podłodze. Wnętrze zostało wzbogacone kolorem dzięki dodatkom, takim jak dywan dzielący przestrzeń.

"Papaya" jest studiem filmowym, skupia osoby kreatywne, producentów, reżyserów, a wnętrze jest idealnie wpasowane do trybu i stylu życia filmowca.
Gorąco polecam zajrzeć na stronę, ponieważ ja zachwyciłam się projektami:  moszczynskapuchalska.com


KLIENT: PAPAYA FILMS  
PROGRAM: BIURO   
POWIERZCHNIA: 450 m²   
STATUS: UKOŃCZONE W 2015
ZDJĘCIA: PAPAYA FILMS

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty