20 KIDS ROOM IDEAS

17:15:00

Pokój dla dziecka to niełatwe wyzwanie dla rodzica. Na szczęście w sklepach jest tyle najróżniejszych produktów do dekoracji, że jest w czym wybierać. Najtrudniej jednak  wymyślić w jakim stylu ma być pokój dziecka,  jeżeli już to ustalimy, przychodzi czas na najpotrzebniejsze rzeczy takie jak łóżko, szafa oraz biurko. Dobrze, ale wszystko jednak kosztuje, dlatego przedstawiam kilka rozwiązań, które wyglądają efektownie, a nie potrzebują sporych nakładów finansowych. Liczy się pomysł.
1. Domki ze sklejki, cztery kawałki sklejone na kształt domku. Wnętrze pomalowane na dowolne kolory. Proste i funkcjonalne.2. Magnetyczne listwy, do których można przymocować ulubione samochodziki.


3. Galeria samolotów.

4. Szezlong, zrobiony z szafki, kupionej w sieciówce. Idealna strefa do zabawy.5. Naklejki na ścianę zmienią każde wnętrze nadając mu fajny klimat.


6. Huśtawka, jeden hak, zakup przez internet i gotowe. Każda pociecha chciałaby spędzić wiele chwil w takim miejscu. 7. Domek z łóżkiem, ok jest to może większy wydatek, ale efekt końcowy na pewno cieszy oko. Można zabawić się w stolarza i spróbować wykonać taki domek samemu, według własnej idei.8. Farba tablicowa, daj dziecku wykazać się kreatywnością. 9. Kącik organizacji, czyli metrówka zrobiona z deski, podkładki z przypinką do przekazania wszelkiego rodzaju informacji. Alternatywa na sztalugę.10. Tipi, bardzo modna ostatnio konstrukcja, stworzona z kijków oraz materiału, związana na górze taśmą i sznurkiem. 

11. Farby, spinacze, sznurek, tablica i kubeczki, czyli strefa małego artysty.


12. Motywujące litery.


13. Meble z drewna, sklejki, kubiki do własnej aranżacji. 


14. Blat z szufladami na zabawki, do tego naklejki w kształcie domu.

15. Kto powiedział, że nie można mieć łóżka w kształcie domu? Miejsce na zabawę, ale i jednocześnie intymna przytulna strefa sypialniana. 16. Płótna z odbitymi dłońmi dziecka, pamiątka na całe życie.


17. Strefa malarza, rolka papieru, rama na obrazki, kredki w pudełkach przyczepione na magnez.18. Czytelnia, czyli miejsce na bajeczki dla dzieci.19. Skrzynie na zabawki, pomalowane na dowolny kolor, postawione pionowo. 20. Duża linijka z drewna do pomiaru wzrostu.You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty