Packaging of CocaCola

23:56:00


Co tu dużo mówić...marka sama w sobie. Tyle lat ten produkt jest na rynku, że nie ma na świecie osoby, która nie wiedziałaby co to CocaCola. Ale...ale opakowanie, które jest nam znane, to tylko jedno z wielu propozycji. Jest to chyba jedna z najczęściej projektowanych puszek/butelek. Poniżej przedstawiam różne propozycje oraz ewolucje produktu, jak butelka wyglądała na początku swego istnienia, aż po czasy współczesne. Zaprojektować nową butelkę CocaColi to by było coś :) 


*
What can I say ... a brand say itself from it. So many years, this product is on the market, that there is no person in the world who wouldn't know what the CocaCola is. But ... but the packaging, which is known to us, is just one of many proposals. This is perhaps one of the most planned cans / bottles. Below is the evolution of a product, like a bottle looked like at the beginning of its existence, until the present day. Design a new bottle of CocaCola it would be something :)
Wkrótce więcej... :D

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty