VINTAGE STYLE

17:44:00

Breakfast at Tiffany's

Moda.

Jak stwierdzić, że coś w tym momencie jest modne, jeżeli jest tyle wariantów stylu. Jak na wybiegu, tak i we wnętrzach pojawiają się coraz to ciekawsze pomysły. Dlatego ten, jak i kilka kolejnych postów poświęcę niektórym charakterystycznym stylom. Był już nowy typ - SWAG -> SWAG, teraz pora na coś co pojawia się zawsze i wszędzie, a mianowicie powrót do mody z ubiegłych lat. Vintage (1907-1973). Niektórzy noszą takie ubrania na co dzień, ponieważ są eleganckie. Styl ten polega na łączeniu zestawów ubraniowych z dawnych lat, przeważnie sprzed lat 20! Do tego kilka dodatków i jest stylóweczka :) Poniżej przedstawiam jak ten styl się rozwijał. Miłego oglądania.

Zacznijmy od ciuchów w stylu Vintage:Styl Vintage jest podzielony na dekady. 

Fashion.

How to tell if something is fashionable at this point, if there are so many options of style. As on the catwalk, so interior design there are more and more interesting ideas. It was a new type - SWAG -> SWAG, now it's time for something that occurs anywhere and everywhere, namely a return to the fashion of the previous year. Vintage (1907-1973). Some of them wear these clothes every day, because it is elegant. Is based on combining old styles, mostly from the past 20! Until a few extras and it's look great :)

Let's start with clothes in the style of Vintage. 
Vintage style is divided into decades.

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty