Wystawa Świata-Widzenie

17:36:00

Wystawa "Świata-widzenie" to cykl spotkań odbywających się co dwa lata, na których prezentowane są prace Żagańskich artystów/plastyków. Oczywiście nie mogło mnie tam zabraknąć. Wystawa prac miała miejsce 6.12.2015 roku, ale zawsze chętnie wracam do niej wspomnieniami. Niecały rok temu w tzw. Mikołajki wystawiliśmy prace w Żagańskim Pałacu Kultury. 

Podczas wernisażu przy muzyce z fortepianu, pan Gustaw Lis, organizator oraz jeden z wystawców, zapowiadał po kolei każdego z uczestników. Każdy w kilku zdaniach opowiedział o swojej pracy twórczej oraz o obrazach lub zdjęciach z wystawy. 
Cytat ze strony Centrum Kultury w Żaganiu:

Agata Schleiss
Absolwentka dwóch kierunków Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu: wzornictwo przemysłowe oraz grafika komputerowa. Dodatkowo ukończyła kurs dekoracji wnętrz. Brała udział w licznych konkursach m.in. projekt opakowania na „Art of packaging – Debiuty”, projekt stolika do kawy „Kawa na ławę” prowadzony przez Macieja Zienia oraz liczne projekty logo. Obecnie pracuje jako freelancer, projektuje grafiki, wnętrza, maluje i prowadzi bloga Life fetish design.

Więcej zdjęć oraz informacji o uczestnikach w linku poniżej:
   


Bardzo dziękuję za liczne przybycie na wystawę oraz zapraszam w 2017 roku!
Zdjęcia: Dorota Schleiss
Pozdrawiam,
LFD*

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty