Szybka metamorfoza łazienki

12:21:00

Dlaczego szybka?
Zajęła 3 godziny i nie kosztowała więcej niż 50 złotych. 
Tanio, bo robocizną zajęłam się z chłopakiem, a farba została z poprzednich realizacji. Jedyne co musiałam dokupić to nową kuwetę, wałek, pędzel oraz folię malarską. 
 Czerwień biła po oczach w jednak przestronnej łazience. Nie można powiedzieć, że jest to kolor relaksujący, a energiczny i przytłaczający. Nawet jeżeli zajmuje on połowę ściany. Czerwień można użyć w dodatkach, opcjonalnie w meblach, ale zdecydowanie nie na ścianie. Ma ona negatywny wpływ na samopoczucie i wyzwala agresję - może to przesadnie ujęłam, ale na pewno nie wpływa to pozytywnie na odbiorcę.  
Łazienka jest bardzo duża i powinna być bardziej "salonem kąpielowym", przywodzić na myśl SPA. Mieści się w niej duża wanna, prysznic, dwie umywalki, ubikacja oraz bidet. 
Odnowienie wnętrza zaczęliśmy od oczyszczenia wszystkich dodatków, wieszaków, obrazków itp. 
 No to zabieramy się do roboty, pełni optymizmu i ciekawi nadchodzących efektów :) 
Selfi przed pracą :)

Realizacja:
Farba, która została położona to jedna z lepszych farb jakimi mięliśmy okazję malować. Bardzo wydajna, pokryła bez problemu intensywną czerwień. Fajnie się nakłada i nie pozostawały smug. Bardzo polecam :)
Farba: Magnat ceramic - Kawowy Onyks 

  Może nie jest to najjaśniejsza farba, ale zdecydowanie wpasowuje się w klimat domowego SPA. 
Dodatki wypełniły wnętrze, zdecydowałam się na kolor biały oraz niebieski w przeróżnych odcieniach. 
  
 Na ścianie zawisł obraz zrobiony własnoręcznie przy pomocy moich kochanych Olivii i Laury. Przerobiłyśmy stary obraz z IKEI, pomalowałyśmy ramę i wymyśliłyśmy własną dekorację związaną z marynarstwem. 
 
A tu taka niespodzianka :) Przy każdej realizacji musi się znaleźć kot pomocnik. Stefan - biały kot z rudymi plamkami, przybłęda, zaadoptowany ponad rok temu, znaleziony na poligonie, dużo przeżył, dlatego też jest bardzo oddany i grzeczny. Teraz głód mu nie straszny :) 
Po malowaniu przyszedł czas na wystrój. Wszystkie dodatki dokupiłam w IKEI oraz w PEPCO. 

Dziękuję za uwagę :) 
Do następnego!
Agata Schleiss
You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty