Art of packaging 2017

13:35:00

W lutym brałam udział w konkursie ART OF PACKAGING - Debiuty. Opakowanie zostało zaprojektowane na każdy rodzaj kaszy w proporcji 100 g, odpowiadającej jednej porcji posiłku.  Oto mój projekt:Projekt składa się z trzech słoików z etykietami samoprzylepnymi. Zawierają one różne rodzaje kaszy po 100 g każda. Jest to idealna pojedyncza porcja dla dorosłego człowieka. Rozwiązanie to jest dobre na zbilansowanie codziennej diety. Projekt etykiety jest nowoczesny, minimalistyczny, zawiera minimum informacji niezbędnych na opakowaniu. Nawiązuje także do tradycji poprzez zawieszkę na sznurku. Etykieta została zaprojektowana tak, aby przyciągała wzrok, była prosta, ale też intrygująca na tyle, aby spożywać produkt typu kasza częściej. Nawiązuje do gór Alaski. Użyty font jest prosty, bezszeryfowy, designerski, trochę hipsterski. Powinno to zwrócić uwagę młodych ludzi.Słoiki można zastosować w kuchni, w pracy lub na wyjeździe. Dodatkową funkcją jest wieczko słoika, które jest pomalowane farbą tablicową. Słoiki można używać wielokrotnie poprzez opisywanie produktu wewnętrznego na wieczku. Istnieje możliwość poszerzenia zestawu o kolejne zdrowe produkty typu ryż czy płatki owsiane.

Materiał składa się ze szklanego słoika, który idealnie mieści 100 gram kaszy. Można również zdecydować się na materiał typu plastik, wtedy można podać kaszę dziecku, lub używać na wycieczkach.

W ramach konkursu zostałam zaproszona na galę finałową, gdzie z nominacji wybierali zwycięzcę oraz zwycięzcę z wszystkich kategorii Art of Packaging Debiuty oraz Art of Packaging Professional. Więcej o wygranych projektach: http://artofpackaging.pl/2017

Oto kilka zdjęć z gali w Poznaniu. |Kliknij w zdjęcie, a powiększy się|

Mój projekt znalazł się obok wygranego projektu Baba Jaga. Bardzo ciekawy pomysł. Można było zainspirować się, pooglądać prace innych osób biorących udział w konkursie oraz po prostu być częścią tej gali. Naprawdę polecam! 


You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty