Zaczynamy!

19:44:00     Heja!

      Mam na imię Agata i planuję być projektantką wnętrz, a licencjat wzornictwa już mam. Powiem, podpowiem i pokażę Wam różne ciekawe rzeczy odnośnie sztuki. Chcę żeby każdy miał okazję spróbować swoich sił w designie. A jeżeli nie macie czasu, albo ochoty na projekty własne poradzę co gdzie można kupić.
Zacznę od teorii, bo tak naprawdę czym jest wzornictwo? Nie będę stosowała wyszukanych encyklopedycznych wyjaśnień, powiem czym jest dla mnie. To oprócz tego, że moja pasja i przyszłość, chodzi w tym wszystkim o projektowanie. Bo każdy chce się teraz nazwać designerem, bo postawił coś funkcjonalnego w domu. Tak naprawdę chodzi o podejście.
Chodzi o to, żeby projektom codziennego użytku nadać nowe funkcje. Zaczyna się od zaprojektowania temperówki czy łyżeczki, a kończy na komunikacji miejskiej, znakach graficznych, czy nowym designie samochodu. Projektować można wszystko. 

You Might Also Like

0 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

Polecany post

Festiwal Wnętrz Kraków 2016

Life fetish design wystawiał się na Festiwalu Wnętrz 2016 w Krakowie! Tak byliśmy tam. W hali Chemobudowy mogliśmy podziwiać mnóstwo wy...

Popularne posty